Przemysław Kadłubek - ur. 1993 r. Jest absolwentem IV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Rybniku oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku w klasie organów. Obecnie student Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w klasie organów dr hab. Witolda Zabornego, prof. AM. W styczniu 2014r. I miejsce ex aequo na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych I i II st. klas organów w Warszawie.

W kwietniu 2014r. został laureatem III miejsca na II Międzynarodowym Konkursie Kompozytorskim „Patri Patriae” w I kategorii wiekowej za utwór „Salve Regina” poświęcony pamięci św. Janowi Pawłowi II. Jest stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z 2014r. W tym samym roku otrzymał również tytuł Rybnickiego Prymusa. Brał udział w licznych kursach organowych prowadzonych przez wybitnych organistów z całej Europy. Podejmuje również próby kompozytorskie , a jego utwory, w większości chóralne były wykonywane na wielu festiwalach, uroczystościach i imprezach okolicznościowych. Jest organistą w kościelne pw. św. Anny w rodzinnych Świerklanach gdzie prowadzi scholę Imani, z którą koncertował w kościołach w Polsce i Czechach.

Msze święte

w niedzielę:

8.00, 10.30, 15.30

* oprócz lipca, sierpnia i czasu kolędy

w tygodniu:

pn. - 7:00  (maj,paź. - 18:00)

wt.,czw., pt. - 18:00

środa - 7:15 (szkolna)

sobota - 18:00 (niedzielna)

Słowo Boże na każdy dzień

OTWÓRZ

Biblia online: PRZEJDŹ

Odwiedziny chorych

W każdą I sobotę miesiąca.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie.

więcej informacji...

Spowiedź

Przed każdą Mszą Św.

Wspólnota Zacheusz w Baranowicach

Spotkania wspólnoty Zacheusz w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca. W pierwszy wtorek marca, czerwca, września i grudnia – Msze św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.

STRONA WSPÓLNOTY

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 34 Wczoraj: 24 W tym miesiącu: 448 Od kwietnia 2014: 48361

Kubik-Rubik Joomla! Extensions