Kochani Parafianie!

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce oraz stosując się do rozporządzeń organów państwowych, z 17 maja br., które ograniczają liczbę uczestników Mszy św. . W tej sytuacji zalecam, by w najbliższe niedziele pozostać jeszcze w domach i „uczestniczyć” w Liturgii Mszy św. poprzez media. Dyspensa obowiązuje do odwołania.

Od niedzieli 17 maja br. – w kościele odprawiamy Msze św. zasadniczo dla osób związanych z zamówioną intencją w maksymalnej liczbie osób. Proszę zajmować miejsca wg tego jak są wyznaczone. Chodzi o bezpieczeństwo i przejrzystość (by wchodzący do kościoła widzieli ile jest wolnych miejsc) . Proszę o zrozumienie i dostosowanie się do wymogów – wiemy że za przekroczenie dozwolonej liczby uczestników liturgii grożą wysokie kary. Proszę zachować wszystkie wskazania odnośnie maseczek i odległości pomiędzy osobami! Wszystko to czynione jest dla bezpieczeństwa nas wszystkich!

Kościół jest otwarty cały dzień – by móc adorować Pana Jezusa i pomodlić się prywatnie. Okazja do Spowiedzi św. przed każdą Mszą św. oraz w terminie ustalonym telefonicznie. Przypominam o kończącym się okresie Spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej.

Zachęcam do modlitwy indywidualnej oraz w rodzinach, by Pan oddalił od nas zagrożenie zdrowia i życia!
Ks. Proboszcz

Msze święte

w niedzielę:

8.00, 10.30, 15.30

* oprócz lipca, sierpnia i czasu kolędy

w tygodniu:

pn. - 7:00  (maj,paź. - 18:00)

wt.,czw., pt. - 18:00

środa - 7:15 (szkolna)

sobota - 18:00 (niedzielna)

Słowo Boże na każdy dzień

OTWÓRZ

Biblia online: PRZEJDŹ

Odwiedziny chorych

W każdą I sobotę miesiąca.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie.

więcej informacji...

Spowiedź

Przed każdą Mszą Św.

Wspólnota Zacheusz w Baranowicach

Spotkania wspólnoty Zacheusz w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca. W pierwszy wtorek marca, czerwca, września i grudnia – Msze św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.

STRONA WSPÓLNOTY

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 10 Wczoraj: 30 W tym miesiącu: 264 Od kwietnia 2014: 59802

Kubik-Rubik Joomla! Extensions